Revell Gift-Set - Plastikový model letadla 75th Anniversary "Berliner Luftbrücke" - Dárková sada k 75. výročí Berlínské letecké přepravy

Plastikový model letadla 75th Anniversary "Berliner Luftbrücke"  na lepení včetně podrobného návodu k jeho sestavení. Dárková sada obsahuje 362 dílků ke slepení, lepidlo, štětec a 5 barviček (5 ml).
EAN: 4009803005652
Kód 1: 18-05652
Kód 2: 05652
2 267 Kč cena s DPH
skladem 5 a více kusů
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Plastikový model letadla 75th Anniversary "Berliner Luftbrücke"  na lepení včetně podrobného návodu k jeho sestavení. Dárková sada obsahuje 362 dílků ke slepení, lepidlo, štětec a 5 barviček (5 ml).

Tato modelová sada je ideální pro začátečníky, kteří chtějí rozšířit své dovednosti, i pro zkušené modeláře, kteří hledají novou výzvu. Tato modelová stavebnice vám dává příležitost znovu vytvořit a zachovat kousek této historické události. S touto stavebnicí legendárního bombarďáku držíte v rukou kus živé historie. Ponořte se do světa modelování a zažijte fascinaci z této detailní repliky.

 • Obsah balení: Plastikový model (nesmontovaný), iIlustrovaný, vícejazyčný montážní návod, detailní obtisky, základní barvy (Revell Aqua Color), vysoce kvalitní modelářský štětec, lepidlo (Revell Contacta Professional Mini)

 • 10 laserem řezaných dřevěných kostek pro individuální možnosti designu

Technické údaje: 

 • Měřítko: 1:72

 • Počet dílů: 362

 • Délka: 401 mm

 • Rozpětí: 497 mm

 • Obtížnost: 5

Potřebné barvy (Revell):

 • Hlavní: 

Originál:

Bombardér Raisin sehrál klíčovou roli během berlínské blokády v letech 1948 / 1949. Zřízením leteckého mostu se západním spojencům podařilo zajistit zásoby pro uvězněné obyvatelstvo Západního Berlína. 

 

Akrylová barva pro modeláře Revell Aqua Color (5 ml) 

 • Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem, nebo stříkáním na suchý, čistý povrch. Nehořlavá báze, rychle zasychá – nebarvitelné po 1 hodině, úplně uschne za 2–3 hodiny, podle tloušťky vrstvy. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Čistí se ředidlem Revell Aqua Color Clean. Na stříkání se doporučuje ředění maximálně 20 - 25 %. Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem.

 • Obsahuje: Směs látek 5-chlor-2methylisothiazol-3(2H)on a 2-methylizothiazol3(2H)-on s chloridem hořečnatým a dusičnanem hořečnatým. Může vyvolat alergickou reakci.

 • Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zneškodněte tento materiál a jeho obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Tekuté lepidlo na plasty Revell Contacta Professional

 • Návod na použití: Vhodné na přesné lepení sestavovaných modelů. Balení s jehlovým aplikátorem. Lepidlo naneste na jednu plochu. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem. Spoj schne 5 - 10 sekund, dokonale vytvrdne do 1 hodiny. Přečtěte a uschovejte. 

 • Varování! Obsahuje: n-Butylacetat. Hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost nebo závratě. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Chraňte před teplem/jiskrami/otevřeným plamenem/horkými povrchy. Zákaz kouření.Tento výrobek není hračka!

Balení: 1 ks
Měřítko: 1:72
Typ: Gift-Set
Typ letadla: Vojenská
Typ setu: Dárkové
Typ vojenského letadla: 2.světová válka
Věk: Od 13 let
Načítám