Revell Gift-Set - Plastikový model letadla US Air Force 75th Anniversary - 75. výročí amerického letectva

Plastikový model letadla letadla US Air Force 75th Anniversary na lepení včetně podrobného návodu k jeho sestavení. Dárková sada k 75. výročí amerického letectva obsahuje 262 dílků ke slepení, lepidlo, štětec a 5 barviček (5 ml).
EAN: 4009803056708
Kód 1: 18-05670
1 619 Kč cena s DPH
skladem 5 a více kusů
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Plastikový model letadla letadla US Air Force 75th Anniversary na lepení včetně podrobného návodu k jeho sestavení. Dárková sada k 75. výročí amerického letectva obsahuje 262 dílků ke slepení, lepidlo, štětec a 5 barviček (5 ml). Model je doporučen pro děti od 12 let. 

 • K 75. výročí jeho založení oslavujeme jedno z nejsilnějších letectev na světě dárkovou sadou obsahující tři slavné modely – F-89 Scorpion, F-117 Nighthawk a F16 Fighting Falcon.

 • Dárková sada obsahuje 3 plastikové letouny, každý za jednu éru, F-89 Scorpion, F-117 Nighthawk, F-16 Fighting Falcon, 5 základních barev, lepidlo, štětec

 • Obsah balení: 2 plastikové modely (nesestavené), ilustrovaný vícejazyčný návod k sestavení, sada obtisků, barvy (Revell Aqua Color), štětec, lepidlo (Revell Contacta Professional Mini)

Technické údaje: 

 • Měřítko: 1:72

 • Počet dílů: 262

 • Obtížnost: 4

Originál:

Americké letectvo bylo založeno v roce 1947 a sídlí v proslulém Pentagonu. Je druhou nejsilnější z pěti podsložek amerických ozbrojených sil. K 75. výročí jeho založení oslavujeme jedno z nejsilnějších letectev na světě dárkovou sadou obsahující tři slavné modely – F-89 Scorpion, F-117 Nighthawk a F16 Fighting Falcon.

 • F-89 Scorpion byl dvoumotorový stíhač do každého počasí a jeden z klíčových pilotů prvních let amerického letectva. Tento model obsahuje detailní repliky motoru a kokpitu, stejně jako autentické obtisky, které dokonale kopírují vzhled a funkci skutečné věci. F-89 Scorpion byl důležitou součástí odstrašovací strategie amerického letectva a je nutností pro každého nadšence do historických letadel.

 • F-117 Nighthawk se proslavil svou jedinečnou schopností plížení, která umožňovala letounu být neviditelný na nepřátelském radaru. Tento model má všechny charakteristické rysy originálu, včetně výrazného trojúhelníkového tvaru a stealth černého provedení. Každý detail tohoto modelu byl pečlivě znovu vytvořen, aby vytvořil nezapomenutelný zážitek. 

 • F-16 Fighting Falcon je jednomotorový víceúčelový letoun, který slouží dodnes. Tento model se vyznačuje svou všestranností a vyznačuje se detailními replikami motoru a kokpitu a autentickými nálepkami. S tímto modelem můžete zažít historii amerického letectva zblízka. 

Akrylová barva pro modeláře Revell Aqua Color (5 ml) 

 • Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem, nebo stříkáním na suchý, čistý povrch. Nehořlavá báze, rychle zasychá – nebarvitelné po 1 hodině, úplně uschne za 2–3 hodiny, podle tloušťky vrstvy. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Čistí se ředidlem Revell Aqua Color Clean. Na stříkání se doporučuje ředění maximálně 20 - 25 %. Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem.

 • Obsahuje: Směs látek 5-chlor-2methylisothiazol-3(2H)on a 2-methylizothiazol3(2H)-on s chloridem hořečnatým a dusičnanem hořečnatým. Může vyvolat alergickou reakci.

 • Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zneškodněte tento materiál a jeho obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Tekuté lepidlo na plasty Revell Contacta Professional

 • Návod na použití: Vhodné na přesné lepení sestavovaných modelů. Balení s jehlovým aplikátorem. Lepidlo naneste na jednu plochu. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem. Spoj schne 5 - 10 sekund, dokonale vytvrdne do 1 hodiny. Přečtěte a uschovejte. 

 • Varování! Obsahuje: n-Butylacetat. Hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost nebo závratě. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Chraňte před teplem/jiskrami/otevřeným plamenem/horkými povrchy. Zákaz kouření.Tento výrobek není hračka!

Balení: 1 ks
Měřítko: 1:72
Typ: Gift-Set
Typ letadla: Vojenská
Typ setu: Dárkové
Typ vojenského letadla: 2.světová válka
Věk: Od 12 let
Načítám