Revell Gift-Set - Plastikový model auta James Bond "For Your Eyes Only" Citroen 2 CV

Plastikový model auta James Bond "For Your Eyes Only" Citroen 2 CV na lepení včetně podrobného návodu k jeho sestavení. Dárková sada obsahuje 108 dílků ke slepení, lepidlo, štětec a 6 barviček (5 ml).
EAN: 4009803056630
Kód 1: 18-05663
Kód 2: 05663
1 412 Kč cena s DPH
poslední 1 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry
Součást balení/produktu

Plastikový model auta James Bond "For Your Eyes Only" Citroen 2 CV na lepení včetně podrobného návodu k jeho sestavení. Dárková sada obsahuje 108 dílků ke slepení, lepidlo, štětec a 6 barviček (5 ml). Model je doporučen pro děti od 12 let. 

Upoutejte pozornost všech s modelovou sadou Citroen 2CV (James Bond 007) „For Your Eyes Only“! Stavebnice věrně reprodukuje ikonický Citroen 2 CV, který se nezapomenutelně objevil ve dvanáctém filmu Jamese Bonda „Na smrtící misi“. 

 • Obsah balení: Plastikový model (nesestavený), obrázkový, vícejazyčný návod k sestavení, autentické obtisky, plakát, základní barvy (Revell Aqua Color), lepidlo (Revell Contacta Professional Mini), štětec 

 • Vícedílný motor a pohyblivá kapota, která zvyšuje realističnost a detaily modelu

Technické údaje:

 • Měřítko: 1:24

 • Počet dílků: 108

 • Délka: 160 mm

 • Obtížnost: 4

Potřebné barvy (Revell):

 • Hlavní: 378, 374, 04, 371, 302, 12

Originál: 

Citroen 2 CV hraje ústřední roli ve dvanáctém filmu o Jamesi Bondovi „On a Deadly Mission“. Po velkolepém útěku z vrahova pozemku následuje legendární honička, která z Citroenu 2 CV udělala nezapomenutelnou postavu filmové historie. S touto modelovou sadou máte šanci znovu vytvořit kus filmové historie a přidat jej do své sbírky. 

Akrylová barva pro modeláře Revell Aqua Color (5 ml) 

 • Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem, nebo stříkáním na suchý, čistý povrch. Nehořlavá báze, rychle zasychá – nebarvitelné po 1 hodině, úplně uschne za 2–3 hodiny, podle tloušťky vrstvy. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Čistí se ředidlem Revell Aqua Color Clean. Na stříkání se doporučuje ředění maximálně 20 - 25 %. Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem.

 • Obsahuje: Směs látek 5-chlor-2methylisothiazol-3(2H)on a 2-methylizothiazol3(2H)-on s chloridem hořečnatým a dusičnanem hořečnatým. Může vyvolat alergickou reakci.

 • Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zneškodněte tento materiál a jeho obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Tekuté lepidlo na plasty Revell Contacta Professional

 • Návod na použití: Vhodné na přesné lepení sestavovaných modelů. Balení s jehlovým aplikátorem. Lepidlo naneste na jednu plochu. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem. Spoj schne 5 - 10 sekund, dokonale vytvrdne do 1 hodiny. Přečtěte a uschovejte. 

 • Varování! Obsahuje: n-Butylacetat. Hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost nebo závratě. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Chraňte před teplem/jiskrami/otevřeným plamenem/horkými povrchy. Zákaz kouření. Tento výrobek není hračka!

Balení: 1 ks
Měřítko: 1:24
Nejoblíbenější modely: Citroën
Typ: Gift-Set
Typ auta: Osobní
Typ setu: Dárkové
Věk: Od 12 let
Načítám