Revell Gift-Set - Plastikový model letadla "Northrop F-89 Scorpion" - 50th Anniersary

Plastikový model letadla letadla "Northrop F-89 Scorpion" - 50th Anniersary na lepení včetně podrobného návodu k jeho sestavení. Dárková sada obsahuje 75 dílků ke slepení, lepidlo, štětec a 4 barvičky (5 ml).
EAN: 4009803056500
Kód 1: 18-05650
Kód 2: 05650
1 412 Kč cena s DPH
skladem 5 a více kusů
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry
Součást balení/produktu

Plastikový model letadla letadla "Northrop F-89 Scorpion" - 50th Anniersary na lepení včetně podrobného návodu k jeho sestavení. Dárková sada obsahuje 75 dílků ke slepení, lepidlo, štětec a 4 barvičky (5 ml).

Oživte historii pomocí naší vysoce detailní stavebnice modelu Northrop F-89 Scorpion 50th Anniversary v měřítku 1:48. Tento model je věrnou replikou prvního dvoumístného stíhacího letounu letectva Spojených států amerických do každého počasí.

 • Obsah balení: Plastikový model (nesmontovaný),iIlustrovaný, vícejazyčný montážní návod, detailní obtisky, základní barvy (Revell Aqua Color), vysoce kvalitní modelářský štětec, lepidlo (Revell Contacta Professional Mini)

 • Věrná replika, detailní vybavení interiéru kokpitu

 • Obtisky pro různé verze

Technické údaje: 

 • Měřítko: 1:48

 • Počet dílů: 75

 • Délka: 339 mm

 • Rozpětí: 368 mm

 • Obtížnost: 4

Potřebné barvy (Revell):

 • Hlavní: 54, 91, 90, 08

Originál: 

Northrop F-89 Scorpion je považován za nejsilněji vyzbrojený stíhací letoun, jaký byl kdy postaven. V 50. letech 20. století byla představena řada F-89D s rozsáhlými úpravami, které zahrnovaly kombinovaný kanystr paliva a střely na křídle schopný pojmout 1165 litrů paliva a 52 střel FFAR. 

Akrylová barva pro modeláře Revell Aqua Color (5 ml) 

 • Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem, nebo stříkáním na suchý, čistý povrch. Nehořlavá báze, rychle zasychá – nebarvitelné po 1 hodině, úplně uschne za 2–3 hodiny, podle tloušťky vrstvy. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Čistí se ředidlem Revell Aqua Color Clean. Na stříkání se doporučuje ředění maximálně 20 - 25 %. Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem.

 • Obsahuje: Směs látek 5-chlor-2methylisothiazol-3(2H)on a 2-methylizothiazol3(2H)-on s chloridem hořečnatým a dusičnanem hořečnatým. Může vyvolat alergickou reakci.

 • Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zneškodněte tento materiál a jeho obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Tekuté lepidlo na plasty Revell Contacta Professional

 • Návod na použití: Vhodné na přesné lepení sestavovaných modelů. Balení s jehlovým aplikátorem. Lepidlo naneste na jednu plochu. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem. Spoj schne 5 - 10 sekund, dokonale vytvrdne do 1 hodiny. Přečtěte a uschovejte. 

 • Varování! Obsahuje: n-Butylacetat. Hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost nebo závratě. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Chraňte před teplem/jiskrami/otevřeným plamenem/horkými povrchy. Zákaz kouření.Tento výrobek není hračka!

 

 

 

 


 

Balení: 1 ks
Měřítko: 1:48
Typ: Gift-Set
Typ letadla: Vojenská
Typ setu: Dárkové
Typ vojenského letadla: Poválečná
Věk: Od 12 let
Načítám