Italeri Model Kit letadlo 1405 - KA-6D Intruder

Detailně provedený model letadla KA-6D Intruder včetně podrobného návodu k jeho sestavení. Barvy k tomuto modelu nejsou součástí, ale je možné je přiobjednat v našem eshopu zvlášť.

EAN: 8001283014052
Kód 1: 33-1405
Kód 2: I1405
494 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Model Kit letadlo 1405 - KA-6D Intruder.

Popis: 
Detailně provedený model letadla KA-6D Intruder včetně podrobného návodu k jeho sestavení. Barvy k tomuto modelu nejsou součástí, ale je možné je přiobjednat v našem eshopu zvlášť. Balení obsahuje polepy pro 4 verze modelu.

Originál: 
A-6 Intruder vstoupil do služby v polovině 60. let jako letoun pro útoky na pozemní cíle startující z letadlových lodí, aby nahradil zastaralé stroje jako vrtulový A-1 Skyraider a A-3 Skywarrior. Grumman Corporation vyvinula model A-6A, vycházející ze specifikací amerického námořnictva. Jednalo se o střední dvoumotorové proudové útočné letadlo do jakéhokoliv počasí, které mohlo operovat z amerických letadlových lodí. “Intruder” byl charakteristický svým robustním trupem a také uspořádáním pilotní kabiny, ve které byla umístěna dvě sedadla vedle sebe – jedno pro pilota a jedno pro zbraňového důstojníka. Protože americké námořnictvo potřebovalo při svých operacích tankovací letadlo schopné doplňovat palivo za letu do útočných letounů, zrodila se v roce 1970 verze K-A6D. Ta byla přímo odvozená z draku verze A-6A, dostala však navíc vnitřní hadice s navijákem a taky speciální palivové nádrže zavěšené na křídelních pylonech.

Technické údaje: 
Měřítko: 1:72
Délka: 230 mm
Obtížnost: 3

Doporučeno pro děti od 14 let. 

Upozornění: Nebezpečí udušení! Výrobek obsahuje malé části. NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET! 

 

Balení: 1 ks
Měřítko: 1:72
Typ letadla: Vojenská
Typ vojenského letadla: Novodobá
Výrobce: Italeri
Načítám