Revell Gift-Set tank - 75 Years Tiger I

Detailně provedený model bitevního tanku 75 Years Tiger I včetně podrobného návodu k jeho sestavení. Balení obsahuje 335 dílků ke slepení, lepidlo, štětec, 6 barviček (5 ml) a plakát.

EAN: 4009803057903
Kód 1: 18-05790
Kód 2: 05790
1 151 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry
Součást balení/produktu

Gift-Set tank - 75 Years Tiger I.

Popis:
Detailně provedený model bitevního tanku 75 Years Tiger I včetně podrobného návodu k jeho sestavení. Balení obsahuje 335 dílků ke slepení, lepidlo, štětec, 6 barviček (5 ml) a plakát.

Originál:
Panzerkampfwagen VI, těžký tank známější pod označením Tiger I, je považován za nejlepší tank druhé světové války. Protivníci se obávali především jeho palebné síly a odolného pancíře. Před 75 lety se tato 57tunová bestie poprvé přiřítila na frontu.

Tato sada k jeho výročí obsahuje stavebnici modelu, základní barvy, lepidlo, štětec a atraktivní plakát tanku.

Rok výroby, období (země původu): 1942 (D)
Objem a výkon motoru: 515 kW
Rychlost: 38 km/h
Arzenál: 88 mm KWK L/56 2 x 2 7,92 mm MG34

Informace o modelu:
Stavebnice pravděpodobně nejlepšího bitevního tanku druhé světové války - Pz.Kpfw. VI známějšího jako Tiger. Tato obrněná monstra, jejichž palebná síla a pancíř naháněly jejich nepřátelům pořádný strach, byla poprvé představena světu před 75 lety.
- Detailní podvozek
- Vstřikováním odlité pásy s jednotlivými dílky
- Detailně zpracovaný vnitřek věže
- Pohyblivá dělová věž
- Kanón s nastavitelnou elevací
- Poklopy na věži lze připevnit v otevřené poloze
- Průhledné součástky

Autentická sada potisků pro následující verze:
- sSSPzAbt. 102, 2. tanková divize „Das Reich“, Rusko, léto 1943
- 505. těžký obrněný prapor, Rusko, 1943

Technické údaje:
Měřítko: 1:35
Počet dílů: 335
Délka: 241 mm
Obtížnost: 5

Potřebné barvy základní: 36, 77, 83, 84, 87, 89 

Doporučeno pro děti od 14 let.

Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Akrylová barva pro modeláře Revell Aqua Color (5 ml)
Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem, nebo stříkáním na suchý, čistý povrch. Nehořlavá báze, rychle zasychá – nebarvitelné po 1 hodině, úplně uschne za 2–3 hodiny, podle tloušťky vrstvy. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Čistí se ředidlem Revell Aqua Color Clean. Na stříkání se doporučuje ředění maximálně 20 - 25 %. Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem. Obsahuje Směs látek 5-chlor-2methylisothiazol-3(2H)on a 2-methylizothiazol3(2H)-on s chloridem hořečnatým a dusičnanem hořečnatým. Může vyvolat alergickou reakci.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zneškodněte tento materiál a jeho obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Tekuté lepidlo na plasty Revell Contacta Professional
Návod na použití: Vhodné na přesné lepení sestavovaných modelů. Balení s jehlovým aplikátorem. Lepidlo naneste na jednu plochu. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem. Spoj schne 5-10 sekund, dokonale vytvrdne do 1 hodiny. Přečtěte a uschovejte.

Varování! Obsahuje: n-Butylacetat. Hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost nebo závratě. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Chraňte před teplem/jiskrami/otevřeným plamenem/horkými povrchy. Zákaz kouření.

Tento výrobek není hračka!

 

Balení: 1 ks
Měřítko: 1:35
Nejoblíbenější modely: Tiger
Typ setu: Dárkové
Typ vojenské techniky: Tanky
Načítám