Airfix Starter Set letadlo - Supermarine Spitfire MK1a

Detailně provedený model letadla Supermarine Spitfire MK1a. Starter Set obsahuje 36 dílků ke slepení, lepidlo, štětec a 4 barvičky (29, 30, 33, 90). K modelu je přiložen srozumitelný návod.

EAN: 5014429551000
Kód 1: 30-A55100
Kód 2: A55100
329 Kč
269 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry
Součást balení/produktu

Starter Set letadlo - Supermarine Spitfire MK1a.

Popis: 
Detailně provedený model letadla Supermarine Spitfire MK1a. Starter Set obsahuje 36 dílků ke slepení, lepidlo, štětec a 4 barvičky (29, 30, 33, 90). K modelu je přiložen srozumitelný návod.

Originál:
Spitfire si vydobyl nesmrtelnost v létě roku 1940 během Bitvy o Británii. Jeho hlavním úkolem tehdy bylo zachytávat a sestřelovat stíhací letouny Luftwaffe, zatímco přilétající německé bombardéry měla na starost letadla Hurricane.

Informace o modelu:
Stavebnice řady Airfix Starter jsou ideální pro začátečníky. Každá z nich obsahuje lepidlo, štětec a čtyři akrylové barvy – zkrátka vše, co je potřeba k vytvoření úžasného prvního modelu! 

Barevné schéma: Peruť č. 92, RAF Manston, Kent, Anglie, prosinec 1940 - 29, 30, 33, 90

Technické údaje:
Měřítko: 1:72
Počet dílů: 36
Délka: 127 mm
Rozpětí křídel: 156 mm
Obtížnost: 1
Body Flying Hours: 1

Doporučeno pro děti od 8 let.

Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Akrylová barva pro modeláře Humbrol Acrylic
Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem přímo z plechovky. Při použití airbrushe nařeďte vhodným ředidlem, jako je například voda. Dvě tenké vrstvy jsou lepší než jedna silnější. Obvyklý poměr při ředění je 2:1 ve prospěch barvy. Nehořlavá báze, rychle zasychá, 1-2 hodiny do úplného zaschnutí, v případě lesklých a kovových nátěrů o něco déle. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem. Obsahuje konzervační činidla 5 Chlor-2-methyl-2H-isothiazol-3-one, 2-methyl-2H-isothiazol-3-one (3:1), 2- phenoxyethanol.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Poly Cement - Lepidlo na bázi rozpouštědla, které je vhodné výhradně pro lepení modelů.
Návod na použití: Používejte na běžné plasty používané při výrobě modelů včetně polystyrenu a ABS. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem dokud nedrží. Spoj schne 10-20 minut, dokonale vytvrdne za 1 hodinu. Přečtěte a uschovejte.

Varování! Hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost nebo závratě. Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte vdechování par. PŘI VDECHNUTÍ: Přeneste osobu na čerstvý vzduch a ponechte ji v poloze usnadňující dýchání. Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte obal těsně uzavřený. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

 

Balení:1 ks
Měřítko:1:72
Nejoblíbenější modely:Spitfire
Typ letadla:Vojenská
Typ setu:Modelářské
Typ vojenského letadla:2.světová válka
Věk:Od 8 let
Načítám