Revell EasyKit - Plastikový model Star Wars Fisto's Jedi Starfighter

Plastikový zacvakávací model Star Wars Fisto's Jedi Starfighter. Inovativní systém snadného kliknutí zaručuje rychlý úspěch. Vícebarevné, přesně vyrobené komponenty jsou stabilně spojeny jednoduchým spojením a zdobením samolepek. Malování není…

EAN: 4009803066882
Kód 1: 18-5245
Kód 2: 06688
769 Kč
692 Kč cena s DPH
Prodejna DON Poslední 1 ks
Centrální sklad Vyprodané
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Plastikový zacvakávací model Star Wars Fisto's Jedi Starfighter. Inovativní systém snadného kliknutí zaručuje rychlý úspěch. Vícebarevné, přesně vyrobené komponenty jsou stabilně spojeny jednoduchým spojením a zdobením samolepek. Malování není nutné! Volitelně lze model také malovat, což z něj činí velmi osobní a jedinečný kus. EasyKit obsahuje 34 dílků ke složení.

Technické údaje:

  • Měřítko: 1:39

  • Počet dílů: 34

  • Délka: 202 mm

  • Počet figurek: 1

  • Obtížnost: 2

Originál:
Yedi Starfighter, vyrobený společností Kuat Systems Engineering Works, vyniká dokonalou mrštností a ovladatelností, za kterou vděčí zčásti svým malým rozměrům. Červeno-zelený nátěr je jasným poznávacím znamením, že se jedná o Kit Fistovu osobní loď. Tento Jedi, který je také členem Rady rytířů Jedi, má charakteristickou zelenou pleť. V chapadlovitých výrůstcích na jeho hlavě se ukrývají orgány, které mu umožňují zaznamenávat pocity a emoce jeho protivníků.

 

Balení:1 ks
Měřítko:1:39
Typ:EasyKit - EasyClick, Build & Play
Věk:Od 8 let
Načítám