Airfix Starer Set - Plastikový model závodního auta MINI Countryman WRC

Plastikový model závodního auta MINI Countryman WRC na lepení včetně podrobného návodu k jeho sestavení. StarterSet obsahuje 71 dílků ke slepení, lepidlo, 2 štětce a 6 barviček č. 11, 19, 22, 33, 69 a 85.

EAN: 5014429553042
Kód 1: 30-A55304
Kód 2: A55304
649 Kč
584 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry
Součást balení/produktu

Plastikový model závodního auta MINI Countryman WRC na lepení včetně podrobného návodu k jeho sestavení. StarterSet obsahuje 71 dílků ke slepení, lepidlo, 2 štětce a 6 barviček č. 11, 19, 22, 33, 69 a 85. Model je doporučen pro děti od 8 let.

 • Stavebnice řady Airfix Starter jsou ideální pro začátečníky. Každá z nich obsahuje lepidlo, dva štětce a šest akrylových barev – zkrátka vše, co je potřeba k vytvoření úžasného prvního modelu!

Technické údaje:

 • Měřítko: 1:32

 • Počet dílů: 71

 • Délka: 127 mm

 • Šířka: 58 mm

 • Obtížnost: 2

Originál:

MINI Countryman WRC, které závodní tým MINI WRC nasadil poprvé při Mistrovství světa v rallye 2011, byl prvním rallye automobilem s logem MINI na kapotě, který soutěžil v nejvyšší závodní kategorii rallye od 60. let minulého století. Toto historické spojení způsobilo značnou dávku vzrušení. Do světel fotoaparátů se tak dostal nejen tento vůz s pohonem všech čtyř kol a přeplňovaným motorem o objemu 1,6 litru a 300 koňmi k tomu, ale i jeho historický předchůdce, Cooper S z 60. let. Tento model přichází s detailně zpracovaným interiérem.

Akrylová barva pro modeláře Humbrol Acrylic

 • Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem přímo z plechovky. Při použití airbrushe nařeďte vhodným ředidlem, jako je například voda. Dvě tenké vrstvy jsou lepší než jedna silnější. Obvyklý poměr při ředění je 2:1 ve prospěch barvy. Nehořlavá báze, rychle zasychá, 1 - 2 hodiny do úplného zaschnutí, v případě lesklých a kovových nátěrů o něco déle. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem.

 • Obsahuje konzervační činidla 5 Chlor-2-methyl-2H-isothiazol-3-one, 2-methyl-2H-isothiazol-3-one (3:1), 2- phenoxyethanol.

 • Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Poly Cement (5 ml)

 • Lepidlo na bázi rozpouštědla, které je vhodné výhradně pro lepení modelů.

 • Návod na použití: Používejte na běžné plasty používané při výrobě modelů včetně polystyrenu a ABS. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem dokud nedrží. Spoj schne 10-20 minut, dokonale vytvrdne za 1 hodinu. Přečtěte a uschovejte. 

 • Varování! Hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost nebo závratě. Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte vdechování par. PŘI VDECHNUTÍ: Přeneste osobu na čerstvý vzduch a ponechte ji v poloze usnadňující dýchání. Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte obal těsně uzavřený. 

 • Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Balení:1 ks
Měřítko:1:32
Typ auta:Závodní
Typ setu:Modelářské
Načítám