SIKU Super - Kolový nakladač Kramer 411

Kolový nakladač je velmi všestranný: Přesouvání zeminy, odhrnování suti, přeprava trubek nebo kamenných desek. Ať už na stavbě, na štěrkovně nebo na farmě – kompaktní stavební stroj je nezbytným pomocníkem v mnoha oblastech.
EAN: 4006874035632
Kód 1: 10433563
329 Kč cena s DPH
skladem 5 a více kusů
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Kolový nakladač je velmi všestranný: Přesouvání zeminy, odhrnování suti, přeprava trubek nebo kamenných desek. Ať už na stavbě, na štěrkovně nebo na farmě – kompaktní stavební stroj je nezbytným pomocníkem v mnoha oblastech. Jedním z předních výrobců těchto strojů je společnost Kramer, založená právě před 100 lety v malém městě poblíž Bodamského jezera v jižním Německu. Kramer vyrábí extrémně univerzální, vysoce efektivní, terénní kolové nakladače. Patří mezi ně historický model 411, který se jako oldtimer kolového nakladače stal skutečným sběratelským kouskem.

Jako model Siku se historický kolový nakladač Kramer dodává s červenou kovovou karoserií a věrnými originálními ráfky. Nakládací rameno a lopata jsou pohyblivé a čtyři pneumatiky s hlubokým profilem dezénu znamenají, že vozidlo je připraveno na jakoukoli práci.

  • Materiál: kov / plast

  • Měřítko: 1:50

  • Rozměry balení: 13,9 x 8,7 x 5,1 cm

Balení: 1 ks
Měřítko: 1:50
Typ: Sestavené modely
Typ auta: Užitková
Věk: Od 3 let
Načítám