SIKU Nakládací přístav, molo

SIKU World – nakládací přístav, molo. Z jednotlivých dílů lze plochu přístavu sestavit několika různými způsoby. Jakmile máte hotovo, ozdobte si přístav pomocí přiložených samolepek (65 ks) dle své fantazie.
EAN: 4006874055128
Kód 1: 10435512
1 145 Kč cena s DPH
skladem 5 a více kusů
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry
Videa

SIKU World – nakládací přístav, molo. Z jednotlivých dílů lze plochu přístavu sestavit několika různými způsoby. Jakmile máte hotovo, ozdobte si přístav pomocí přiložených samolepek (65 ks) dle své fantazie. Loď lze spustit do vody nebo vytáhnout ven pomocí nájezdové rampy. Ve stánku s rychlým občerstvením si pracovníci přístavu dávají k obědu ryby a hranolky. Po skončení polední přestávky pomáhají pracovníci přístavu ukotvit loď k molu. K bezpečnému ukotvení lodi k vazáku na molu je potřeba několika zručných akcí. Pohyblivé rameno jeřábu s pojezdovým vozíkem a speciálním chapadlem pomáhá vyložit náklad z lodi. Náklad musí být vyložen rychle, protože kapitán chce brzy vyplout.

Nakládací přístav SIKU WORLD se skládá z nákladní lodi, bójí, dvou vlajek, stánku s občerstvením, mola, rampy, dvou základních plastových desek v modrém provedení, jeřábu a přepravního boxu. Přepravní box lze otevřít, plnit a vyprazdňovat. Nakládací přístav SIKU WORLD je dokonalým doplňkem vodního světa SIKU WORLD a kontejnerové lodi SIKU WORLD.

Parametry:

  • Materiál: kov / plast

  • Rozměr hrací plochy: cca 900 x 384 x 397 mm

  • Sada obsahuje více než 100 dílků

  • Rozměr balení: 410 x 276 x 73 cm

Baleno v krabici.

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 100
Typ: Sestavené modely
Věk: Od 3 let

Nakládací přístav - molo

Načítám