Italeri Model Kit World of Tanks - Crusader III

Detailně provedený model World of tanku Crusader III včetně podrobného návodu k jeho sestavení. Barvy k tomuto modelu nejsou součástí, je ale možné je přiobjednat v našem eshopu zvlášť.

EAN: 8001283365147
Kód 1: 33-36514
Kód 2: I36514
737 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry
Související produkt

Detailně provedený model World of tanku Crusader III včetně podrobného návodu k jeho sestavení. Barvy k tomuto modelu nejsou součástí, je ale možné je přiobjednat v našem eshopu zvlášť. 

Sada obsahuje: 

  • model ke slepení, lepidlo, průvodce WoT, obtisky, 1x bonusový kód (časově omezený prémiový účet ve hře WoT), 1x zvací kód do hry

  • platnost kódu pro PC hru World of Tanks byla prodloužena do konce roku 2018

Originál:
Crusader III byla poslední sériová verze tohoto britského tanku. Ve srovnání se svými předchůdci byl Crusader III silnější. Jeho 57mm QF 6-pounder Mk. III nepřímo zavinil, že musel být počet členů posádky snížen na tři. Zároveň však ve věži vzniklo nové místo pro ukládání náhradní munice. Výroba Crusaderu III byla zahájena v květnu roku 1942. Do července téhož roku se stihlo vyrobit celkem 144 nových strojů. Tanky s šestilibrovými děly byly povolány na frontu do severní Afriky, aby se zde utkaly s řadou nepřátelských vozidel. Na opravdový křest ohněm čekaly v severoafrickém písku až do bitvy u El Alameinu v říjnu 1942. Bohužel se ukázalo, že jsou horší než PzKpfw IV s jeho 75mm kanónem s dlouhou hlavní, a dokonce i PzKpfw III měl lepší pancíř. Během listopadu 1942 tak byly Crusadery rychle a ve stále větším množství nahrazovány tanky Grant a Sherman. Crusader představoval v rámci své třídy silný tank, avšak v jeho době už před ním stály nové výzvy, které si žádaly zcela nové řešení.

Technické údaje:

  • Měřítko: 1:35

  • Délka: 170 mm

  • Obtížnost: 3 

Doporučené barvy Italeri: 4720AP, 4728AP, 4769AP, 4797AP, 4798AP

Doporučeno pro děti od 14 let. Upozornění: Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Liquid Cement - Lepidlo pro lepení modelů
Varování! Hořlavá kapalina a páry. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Uchovávejte obal těsně uzavřený. Používejte ochranné rukavice. PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou/osprchujte.

 

Balení: 1 ks
Měřítko: 1:35
Nejoblíbenější modely: World of Tanks
Typ vojenské techniky: Tanky
Výrobce: Italeri
Načítám