Hornby Rozšíření trati sada - Extension Pack F

Rozšiřovací balíček pro modelovou železnici.

EAN: 5010963482268
Kód 1: 35-R8226
Kód 2: R8226
836 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Rozšíření trati pro modelovou železnici ve velikosti 00.

Hornby je vyhlášená značka, známá jako přední britský výrobce modelů železnic díky svým kvalitním modelům a příslušenství pro modelovou železnici velikosti 00 v měřítku 1:76. Rozměr 00 (1:76) je o něco větší než u nás běžně používaný rozměr H0 (1:87), ale používají stejnou trať, a jsou tedy do jisté míry vzájemně kompatibilní.

Rozšiřte jednoduše svůj model přidáním sad Track Pack a TrakMat Accessory Pack a vytvořte kompletně vybavenou železnici tak, jak je znázorněna na podložce TrakMat. Přidejte rozšiřovací balíček F k základnímu oválu spolu s balíčky A, B, C, D a E a postavte kompletní dráhu TrakMat. Potom můžete dovést celou železnici k dokonalosti pomocí dalších doplňkových sad TrakMat s příslušenstvím, budovami a detaily krajiny od Hornby.

Balíček obsahuje:
2 x rovinka
2 x zatáčka
1 x pravotočivá výhybka
1 x levotočivá výhybka
1 x zarážedlo

Určeno pro děti od 8 let. Upozornění: NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET! Nebezpečí udušení! Výrobek obsahuje malé části. Některé součásti mají z funkčních důvodů ostré hrany – zacházejte s nimi opatrně! Řiďte se bezpečnostními pokyny přiloženými v základní sadě modelové železnice.

Barvy a obsah se mohou lišit od vyobrazení.

Balení: 1 ks
Měřítko: 1:76
Věk: Od 8 let
Načítám