Revell Junior Kit auto - Cars 3 - Blesk McQueen

Oblíbený model auta k sešroubování se zvukovými a světelnými efekty pro děti od 4 let.

EAN: 4009803008608
Kód 1: 18-00860
Kód 2: 00860
899 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Oblíbený model auta k sešroubování se zvukovými a světelnými efekty pro děti od 4 let. 

Lightning McQueen Classic – pojď postavit svůj model hned teď a pusť se do závodění!  S modelem autíčka Lightning McQueen Classic z filmu Auta přivezeš na svou dráhu úplně novou úroveň závodění. S tímto modelem můžeš Lightningu McQueenovi ve své dílně vdechnout život, ať může zase sešlápnout plyn až na podlahu. S tvou pomocí tak bude moci všem ukázat, že se jedná o nejrychlejší závodní auto na světě. Po boku svého nejlepšího kamaráda Hooka, své holky Sally a trenérky Cruz Ramirezové je Lightning McQueen připraven na nová závodní dobrodružství. Plný očekávání už čeká na to, až za tvého povzbuzování porazí svého protivníka Jacksona Storma ve Ventilovém poháru. 

Díky tomuto modelu můžeš mít krále silnic bez problémů doma i ty. V balení najdeš také sadu samolepek, pomocí kterých můžeš svému Lightningu McQueenovi dodat jedinečný, originální vzhled. Navíc tě dostane zvukovými a světelnými efekty, které udělají z hraní nezapomenutelný zážitek. Stačí zmáčknout kapotu a tvůj vlastní Lightning McQueen ihned ožije! Stavebnice má speciální šroubovací systém, a je proto velmi jednoduchá na sestavení bez jakékoliv námahy. V krabici dále najdeš návod k sestavení modelu a náhradní nárazník, díky kterému budeš moci měnit Lightningův výraz.

Modely lze snadno sestavit a pak zase rozšroubovat. Zlepšuje motoriku. 

Tato hračka je vhodná i pro malé děti, jedná se o vynikající úvod do světa skládacích modelů. Malí závodníci od čtyř let si mohou svůj model bez větší námahy kompletně sami sestavit pomocí přibaleného plastového šroubováku. Barevný a dobře srozumitelný návod na sestavení modelu je povede krok za krokem až ke zdárnému konci.

Technické údaje: 

  • 19 dílů

  • Velikost složeného modelu: 20,7 cm

  • Měřítko: 1:20

  • Snadné na sestavení

  • Odolná konstrukce

  • Lze ho znovu rozložit

  • V balení najdete i samolepky pro finální dozdobení

 

Balení: 1 ks
Měřítko: 1:20
Nejoblíbenější modely: Cars, Blesk McQueen
Typ: Junior Kit
Typ auta: Dětská
Věk: Od 4 let
Načítám