Humbrol Liquid Poly - tekuté lepidlo na plasty - 28 ml

Jedná se o lepidlo na bázi rozpouštědla, které je vhodné výhradně pro lepení modelů.

EAN: 5010279350053
Kód 1: 31-AE2500
Kód 2: AE2500
107 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Jedná se o lepidlo na bázi rozpouštědla, které je vhodné výhradně pro lepení modelů.

  • Podkladová vrstva: Běžné plasty používané při výrobě modelů včetně polystyrenu a ABS. Tento výrobek při aplikaci na požadovaný povrch plast roztaví a „svaří“ obě lepené části dohromady, čímž vznikne velmi pevné spojení.

  • Krytí závisí na tloušťce nanášené vrstvy.

  • Použití: Nanášejte přímo na plastový povrch modelu. Pro nanášení malého množství lepidla na drobné části a detaily může být užitečné i párátko nebo špejle.

  • Doba schnutí: Povrch zasychá po 10 - 20 minutách. Zcela suché je lepidlo za 1 hodinu. Doba schnutí se však může lišit podle okolní teploty a vlhkosti. Pokud není lepidlo zcela zaschnuté, lze ho znovu rozpustit pomocí Liquid Poly či větším množstvím Poly Cement. Jakmile však zcela zaschne, je tato vrstva trvalá.

  • Hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost nebo závratě. Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte vdechování par. PŘI VDECHNUTÍ: Přeneste osobu na čerstvý vzduch a ponechte ji v poloze usnadňující dýchání. Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte obal těsně uzavřený. Tento výrobek není hračka!

Balení: 1 ks
Načítám