Články

Výměna rad a poznatků o RC modelech

Koníčky a záliby představují velmi vděčné téma k hovoru. Můžete si navzájem vyměňovat různé rady, poznatky a vylepšení, která se týkají právě RC modelů. Už ani nezáleží tolik na tom, jestli s druhou osobou komunikujete přímo, nebo prostřednictvím internetu. Díky internetu se vaše umění, co se týče RC modelů, stane zase o něco lepším a se svými RC modely dokážete více věcí a můžete přijít na nová vylepšení, která se vám budou hodit. Všechny své rady a poznatky si můžete vzájemně vyměňovat na fóru rcforuj.cz.

Pro lepší přehlednosti a snazší orientaci je fórum rozděleno na několik hlavních kategorií. Všechny kategorie jsou samozřejmě tvořeny několika různými tématy. První je kategorie RC auta, kde se dozvíte základní i rozšířené informace o RC modelech aut. Další kategorie se opět specializuje na jednotlivý typ RC modelů, tentokrát na, RC letadla. Ve fóru samozřejmě naleznete i kategorii, které si bere na starost RC vrtulníky, a dozvíte se tam spoustu důležitých informací o RC modelech vrtulníků. Aby nezůstaly odstrčeny ani jiné typy RC modelů, jsou tu i další kategorie. Jedná se o kategorie RC lodě a RC tanky. Další zaměření se týká rad pro začínající modeláře, kde najdete všechny základní informace. Pro milovníky závodění je tu samozřejmě sekce o závodech. Ovšem jestliže patříte spíše mezi lidi, kteří svá auta převážně vzhledově či jinak upravují, je tu pro vás dílna, kde můžete představit svá vylepšení a inovace. V další kategorii se můžete podělit s informací, ve kterých městech jsou dráhy pro RC modely. A nakonec můžete prodat nebo od někoho odkoupit různé RC modely, či jednotlivé součástky. Najdete i pár zmínek o tom, kde můžete sehnat nové RC modely a mnoho dalšího. Každý správný milovník RC modelů, by měl být zaregistrovaný na fórum o RC modelech RC rcforuj.cz.

 

RC modely – Monster Trucky nebo Formule 1?

Výběr mezi Monster Trucky a Formulemi 1 je otázkou vkusu. Nedá se říci, který RC model je lepší. Snad jenom že Monster Trucky umožňují pestré závodění víceméně na jakémkoliv povrchu, a naopak RC modely Formule 1 jezdí pouze po hladkém povrchu, nejčastěji asfaltu, a jejich hlavní dominancí je vysoká rychlost a přeci jenom, jedná se o velice známý fenomén.

Co jsou to vlastně RC modely - Monster Truck? Rádiem řízené modely Monster Trucků mají karoserii pickupů. Aby mohli RC modely jezdit po členitém terénu, musí mít opravdu velká kola a samozřejmě náhon na všechna čtyři velká. Důležité jsou kvalitní tlumiče a výkonný motor. Volba karoserie je především na vás. Pokud máte závodní ambice, měl by váš RC model Monster Trucku vypadat tak, aby si ho pokud možno všichni zapamatovali. A samozřejmě by měl být na velmi vysoké technické úrovni, abyste mohli vyhrávat. Trénovat můžete v podstatě kdekoliv a kdykoliv. RC model Monster Truck je velice bytelný a skvělé jízdní vlastnosti z něj dělají výborný RC model pro zábavu a oddech. Nic nezkazíte ani tehdy, když RC model Monster Truck zakoupíte pro své dítě. Další nespornou výhodou je to, že se dají sehnat za poměrně nízkou cenu. Více informací a nějaké ty recenze na RC modely Monster Trucků najdete na stránce nasemodely.cz. RC model Formule 1 je protikladem jakýchkoliv terénních RC modelů a je uzpůsoben hlavně pro jízdu na rovném asfaltovém povrchu. Odlišují se také tím, že mají pohon pouze na zadní kola. Ovládání RC modelů Formule 1 je poněkud náročnější a je zapotřebí nějaká ta šikovnost a hlavně opatrnost. Podvozky jsou poměrně jednoduché a oprava je docela snadná. Ostatně pod pojmem Formule 1 si jistě všichni představíte ono krásné štíhlé aerodynamické sportovní auto a prestižní velké ceny. Při úpravě karoserie můžete zvolit vlastní vzhled, anebo imitaci vzhledu nějakého vozu ze série F1. Vše, co potřebujete vědět, opět najdete na stránce nasemodely.cz.

Kategorie

Sleva 5% pro registrované zákazníky. Ceny zboží se automaticky přepočítají po přihlášení k Vašemu účtu.

Novinky

Anketa

Přihlášení uživatele

Nová registraceZapomenuté heslo
Nákupní košík

Počet položek 0

Celkem 0 Kč

Nyní doručujeme i na Slovensko | Poštovné od 6 | Přepnout měnu e-shopu: CZK EUR

Navštivte naše další internetové obchody: